SPECJALIŚCI OD CZYSZCZENIA CIŚNIENIOWEGO

ABC Mycie - Specjaliści przez duże "S"!

Miło, że jesteś na naszej stronie, teraz postaramy się szczegółowo przedstawić oferowane przez nas usługi. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i z użyciem profesjonalnego sprzętu renomowanych firm, z którymi jesteśmy cały czas w kontakcie. Używane przez nasz środki  są bezpieczne dla Twojego domu jak i otoczenia, to My dobieramy odpowiedni środek aby efekt końcowy był jak najlepszy. Jeżeli chcesz nam zlecić coś dodatkowego, a nie zostało to ujęte – zadzwoń, podejmiemy się każdego wyzwania.

Mycie i pielęgnacja
od podstaw

Zajmujemy się szeroko pojętym myciem ciśnieniowym oraz pracami pielęgnacyjnymi, dzięki którymi Twój ogród, taras, elewacja, trawnik, dach oraz wiele innych uzyska nowy, świeży i piękny wygląd, który będzie codziennie cieszył oczy właścicieli.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości usługi oraz na bieżąco aktualizujemy swoją ofertę o nowe możliwości związane z czyszczeniem i pielęgnacją.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – nie zwlekaj, zadzwoń do nas.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie czyszczenia na terenie całego Wrocławia oraz okolic. Pracujemy między innymi na niżej wymienionych powiatach:

ABC Mycie – Damian Ruta

Ul. Szybowcowa 38/8, 54-130 Wrocław

NIP 8943194045, REGON 522993416

 

Logo ABC Mycie